Актори чистої душі

“Коли ми говоримо про творчість, то навряд чи пов’язуємо це поняття з якоюсь обмеженістю. Хоча, на перший погляд, художник нібито обмежений розміром свого полотна, музикант сімома нотами, а театральне мистецтво умовностями та засобами виразності. Але для справжнього творця це є точкою відліку, а не межею, за яку неможливо перейти Акторам особливого театру. Окрім умовних перешкод доводиться долати власні функціональні обмеження, а найтяжче – це невіра та упередженість в суспільстві. Однак, незважаючи ні на що, вони грають у театр можливостей, а не у театр обмежень. Грають щиро, натхненно – серцем, душею. Так творити може людина тільки чистої душі!
Актори особливого театру своєю грою створюють неймовірно колосальне інформаційне поле, поринувши до якого, ніхто не залишається байдужим – ні актор, ні глядач. Це те місце, де через ілюзорність тілесних вад виривається назовні чиста непідробна душа, яка сміється і плаче, дивується і дивує.
Творчість цих людей не є простим лицедійством – те, що вони показують глядачеві зі сценічних помостів є великим священнодійством. Головне, захотіти побачити такий театр, – театр де живуть актори чистої душі.”

Головний режисер – Віталій Любота
Театр-студія “ПАРОСТКИ”
Спілка матерів “Сонячний промінь”